Kariéra v INTERSCREEN

Máte chuť vytvářet nové věci? Baví Vás oblast vzdělávání dospělých? Jste ochotni stále se něco nového učit a měnit věci k lepšímu? Jste dynamičtí, kreativní, rádi vystupujete před lidmi? Nebojíte se nových technologií, smartphone, počítač a tablet jsou vaše každodenní nástroje? Na sociálních sítích jste jako doma? Znáte svět kolem aut a zákaznických služeb? Rádi cestujete, nevadí vám občas někde i chvíli pracovně zůstat? Záleží Vám na dobrých pracovních vztazích?

Pak možná právě Vás hledáme! Podívejte se na naše aktuální nabídky, ale i kdyby tam nebylo zrovna to pravé pro Vás, dejte nám vědět, až budeme hledat, ozveme se Vám!

Přestože si hodně lidí myslí, že naše činnost je jen o školení aut a techniky,  je to hlavně o práci s lidmi. A to, ať už trénujeme a školíme v semináři nebo za počítačem, konzultujeme či koučujeme v dealerství, věnujeme se prodejním a servisním procesům, zákaznické spokojenosti nebo prodejním dovednostem. Někdy vzděláváme třeba v řízení týmů či marketingových dovednostech, a samozřejmě i produkty (auta, příslušenství, služby) mají svůj velký prostor, ty musíme také proškolit. Ale lektor se i připravuje, vyvíjí nová školení či poradenské programy, aktualizuje, adaptuje, zpracovává zprávy atd. Ale hlavně se celý svůj profesní život vzdělává.

Možná se zdá, že bohatá praxe z oboru je tím nejdůležitějším. Ano, může to hodně napomoci orientovat se v dané odbornosti. Ale spoustu znalostí a dovedností načerpáte svým zájmem, aktivitou, sebevzděláváním, kreativitou a zapojením. Naše práce potřebuje nápady, energii, chuť a nadšení!  Pak Vás bude naše práce i dlouho naplňovat.

To je určitě téma na osobní pohovor. Není toho vůbec málo, ale hledáte-li hlavně rutinní práci za vysokou mzdu, nebude to nic pro Vás. Hledáte-li ale kombinaci atraktivní práce, časové i prostorové flexibility, zdravého pracovního prostředí i férového ohodnocení, budete určitě spokojen/a.

Jak se mohu stát lektorem ve Vaší společnosti?

Pokud Vás taková práce opravdu zajímá a skutečně se chcete stát jedním z nás, jde to. Někdy musíte být trpělivý/á, protože ne vždy máme právě volnou pozici. Napište motivační dopis, pošlete nám své  CV a vyčkejte na náš kontakt. Pokud Vás pozveme k pohovoru a spolupráce bude obě strany dále zajímat, na Assessment Center máte možnost vyzkoušet si své předpoklady pro danou pozici.

Hledáme specialisty na následující pozice

Pracovní pozice pracovní náplň požadavky platnost
Aktuálně nemáme volné pozice V tuto chvíli máme všechna lektorská místa obsazena. Máte-li ale opravdový zájem s námi v budoucnu spolupracovat, ozvěte se nám, budete první, koho budeme kontaktovat. Stačí k tomu zaslat na náš e-mail krátký motivační dopis a profesní životopis. Budeme se na Vás těšit!
Máte nějaký dotaz?

Napište nám, brzy se Vám ozveme a Váš dotaz rádi zodpovíme.

„Za ty léta jsem zažil už dost školení, ale lidi z INTERSCREENu byli vždycky super! Školení i autům rozumí, vždycky mi to hodně dalo a nikdy to nebyla nuda! Díky!“

Martin Pečenka, vedoucí prodeje nových vozů

Být jedním z nás není nemožné. Dejte nám vědět!