O naší společnosti

Jako součást mezinárodní skupiny SCREEN Group jsme jedním z největších a nejzkušenějších dodavatelů vzdělávání.

Díky více než 25letým zkušenostem se vzděláváním v automobilovém průmyslu využíváme dnes naše know-how ve všech oblastech zákaznické spokojenosti, prodejních a poprodejních procesů, lidských zdrojů, marketingu, produktových prezentací a v mnoha dalších.

Vzdělávací akce dodáváme „na klíč“, od zadání až po realizaci, se zaměřením na kvalitu a metodickou rozmanitost, vždy v souladu s potřebami a strategickými cíli zákazníka.

co jsme zvládli za 25 let?

0

automotive projektů

vyvinutých pro naše klienty zcela na míru

0

hodin tréninku a poradenství

zrealizovaných pro naše klienty

0

kilometrů

ujetých při cestách na tréninky a poradenství

0

nových modelů ŠKODA

společně uvedených (nejen) na českém trhu

naše historie

Více než 25letá historie společnosti INTERSCREEN se začala psát v roce 1994, kdy vznikl malý tým 5 trenérů pro společnost ŠKODA AUTO a.s., která v té době zastřešovala také značky Volkswagen, Audi a Seat na českém a slovenském trhu. Postupně se náš tým rozrůstal až do dnešního počtu 20 lektorů (trenéři, konzultanti, koučové), kteří svoji činnost zaměřují převážně v oblasti automotive, aktuálně nejvíce pro značku ŠKODA.

 • 1994

  první Product Training

  Naše první produktové školení jsme realizovali pro tenkrát nový model ŠKODA Felicia. Od té doby jsme pomáhali uvádět do prodejní sítě celou řadu modelů koncernu Volkswagen. Do dnešního dne jsme, bez výjimky, proškolili prodejní a částečně servisní personál na všechny nově uváděné modely ŠKODA na českém a slovenském trhu.

 • 2004

  tým Slovensko

  I když vzdělávání pro slovenský trh značek ŠKODA, Volkswagen, Seat i později pro samostatného importéra ŠKODA AUTO Slovensko zajišťujeme od začátku naší činnosti, v roce 2004 zakládáme samostatnou organizační složku a exkluzivní vzdělávací tým, působící výhradně pro slovenské dealery značky ŠKODA

 • 2006

  mezinárodní tým ITT

  Přestože jsme, již od roku 1999, podporovali při uvádění nových modelů i mezinárodní importéry značky ŠKODA, v roce 2006 byl založen samostatný mezinárodní tým ITT (International Training Team) se zaměřením na širokou podporu mezinárodních importérských trhů v oblasti produktů, procesů, prodejních dovedností, zákaznické spokojenosti…

 • 2012

  poradenský a konzultační tým

  Pro intenzivnější podporu obchodní sítě ŠKODA AUTO ČR byl založen samostatný konzultační a poradenský tým, který podporuje klíčové procesy (prodejní, servisní, marketingové, manažerské…) přímo v prodejních a servisních autosalonech ŠKODA po celé České republice.

“Celá léta pracujeme pro ty nejlepší a zároveň nejnáročnější klienty.
A to nás stále žene kupředu! ”
20190403_191620
David Fortelný
Managing Director INTERSCREEN

Naše síla je v lidech. Všichni dohromady tvoříme zkušený a profesionální tým.